
Набір головок 1/2" з пластмасовою вставкою 5 предметів dn-e1085
1 417,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: dn-e1085
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Набір головок 1/2" з пластмасовою вставкою, (15,17,19,21,22 мм) 5 предметів dn-e1085
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AmPro |
| Країна виробник | Тайвань |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 22 мм |
| Розмір min | 15 мм |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 417,50 ₴