
Набір торцевих головок ударних подовжених 1/2" (8 предметів) 13-24 IS11_0014
1 499,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: IS11_0014
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Набір торцевих головок ударних подовжених 1/2" (8 предметів) 13-24 IS11_0014
1. 13мм
2. 14 мм
3. 16 мм
4. 17 мм
5. 19мм
6. 21 мм
7. 22мм
8. 24 мм
1. 13мм
2. 14 мм
3. 16 мм
4. 17 мм
5. 19мм
6. 21 мм
7. 22мм
8. 24 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AmPro |
| Країна виробник | Тайвань |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 13 мм |
| Розмір min | 24 мм |
| Кількість в наборі | 8 шт. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499,40 ₴