-25%

Фарбопульт — Ф 750 П (750 Вт, 2.0 мм) (СТАЛЬ)
1 299 ₴
974,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 48050
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
| Виробник | Сталь |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Потужність | 750 Вт |
| Тип старту | Електричний |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 180 мл/хв |
| Об'єм бака | 800 мл |
| Діаметр сопла | 2 мм |
| Робочий тиск | 0.3 - 0.4 бар |
| Матеріал контейнера | Пластик |
| Вага | 2.1 кг |
| Додатково |
- Трирежимна насадка для фарби |
| Комплектація |
- Фарбопульт |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 974,25 ₴