
СТАБІЛІЗАТОР РЕЛЕЙНИЙ (1 Ф) — ACDR-5kVA (5 кВт) (FORTE)
8 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31065
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
ОПИС: Ця модель стабілізувального пристрою потрібна для захисту різного побутового обладнання. Модель Forte ACDR 5kVA покликана врятувати робочу електричну техніку від зламання в моменти великих стрибків перенапруги в мережі. Спеціалізоване обладнання забезпечує зниження негативних наслідків, що виникають унаслідок електричного замикання. Також до заслуг стабілізатора відносять чимале продовження експлуатаційного терміну домашньої техніки. Апарат, що знижує силу напруги в електричному ланцюзі, має велику популярність через такі функціональні можливості: здатність здійснювати затримку активації електричних приладів після незапланованого вимкнення, що допомагає захистити техніку від перевантаження; додатковий термозахист, що нейтралізує вплив зниженої або підвищеної напруги; максимальна перевантажувальна здатність і постійний контроль рівня нагрівання трансформатора; надточне вимірювання показника вихідної напруги; фільтрація мережевих перешкод, яка відбувається без зміни робочих амплітудів.Стабілізатор не викликає незручностей у момент функціонування, він вирізняється невеликим показником шуму. Прилад має компактний вигляд і порівняно невелику вагу. Якщо встановити пристосування на стіні у вертикальному положенні, то воно не займе багато місця в житловому приміщенні. Апарат вирізняється простотою використання й невибагливістю під час зберігання.
Характеристики
| Виробник | Forte |
| Країна виробництва | Китай |
| Вихідна напруга | 220.0 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140.0 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260.0 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| ККД, не менш ніж | 98.0 % |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна потужність | 5.0 кВт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Спотворення синусоїди | Немає |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від високочастотних перешкод | Да |
| Вага, кг | 12.5 |
| Коефіцієнт потужності, % | 0.97 |
| Високовольтний захист, В | 260 +/-5 |
| Клас захисту | IP 20 |
| Охолодження | Повітряне |
| Час затримки, сек | 6/180 |
| Точність вихідної напруги, % | +/- 8 |
| Час регулювання, мс | 1-6 |
| Захист від підвищеної/зниженої напруги | Да |
| Габарити | 285х215х370 мм |
| Індикація | Цифровий вольтметр |
| Кріпити | Вертикальне |
| Захист від перевантаження | Да |
| Комплектація | - Стабілізатор напруги — Інструкція з експлуатації — Гарантійний талон |
| Захист від короткого замикання | Да |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴
