
Набір головок 1/2" подовжені 12 гран. 8ед 12-23 мм KINGTONY 4208MR
1 428 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4208MR
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Головки торцеві 1⁄2" подовжені 12-гранні глибокі: 12, 13, 14, 17, 19, 21, 22, 23 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 12 мм |
| Розмір min | 23 мм |
| Кількість в наборі | 8 шт. |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 428 ₴