
Набір головок 12 од на планці 10-24 мм KINGTONY 4312MR8
1 180 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4312MR8
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Призначення:
Застосовується для монтажу/демонтажу кріпильних елементів за допомогою ручного інструменту або гайковерта.
Сфера застосування:
Станції технічного обслуговування (СТО), автосервіси, автомайстерні.
Комплектація
• Головки торцеві шестигранні 1/2", серії 4335M;
• Тримач головок.
Технічні характеристики:
| Вага, кг | 0,875 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір min | 24 мм |
| Розмір max | 10 мм |
| Виробник | King Tony |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Стан | Новий |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Квадрат | 1/2" |
| Оміднений інструмент | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴
