
Набір головок 3/8" 13ед на планці 7-19 мм (блістер) KINGTONY 3513MR
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3513MR
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Набір головок 13 од на планці 7-19 мм 3/8" (блістер) KINGTONY 3513MR
Головки торцеві 3/8" 6-гранні: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Країна виробник | Тайвань |
| Квадрат | 3/8" |
| Розмір max | 19 мм |
| Розмір min | 7 мм |
| Кількість в наборі | 13 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оміднений інструмент | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴