
Набір головок 3/4" 23 пр. 22-50 мм 12 гр. KINGTONY 6023MR
13 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6023MR
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Головки торцеві 3⁄4" 12-гранні: 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 41, 46, 50 мм
Тріскачка 3⁄4" з прапорцевим перемиканням 500 мм
Подовжувачі: 100, 200, 400 мм
Вороток ковзний: 500 мм
Кардан 3⁄4"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Квадрат | 3/4" |
| Розмір max | 50 мм |
| Розмір min | 21 мм |
| Кількість в наборі | 23 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 350 ₴