
Набір головок 1/2" палуб. 8 пр. 6 гр.12-23mm KINGTONY 4308MR
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4308MR
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Набір глибоких торцевих головок 1⁄2", шестигранні, 12-23 мм, 8 предметів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 23 мм |
| Розмір min | 12 мм |
| Кількість в наборі | 8 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴
