
Висота розпилу 170 мм Ширина розпилу 305 мм Довжина полотна пили 2240 мм Макс. ширина полотна пилки 20 мм Мін. ширин JET JWBS-12S
33 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: JWBS-12S
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
Стрічковий верстат по дереву JET JWBS-12S
ОСОБЛИВОСТІ:
-
Дві швидкості руху пиляльної стрічки
-
Роликові напрямні пильного полотна
-
Важіль швидкого натягу та ослаблення пильного полотна
-
Регулювання нахилу пильного столу обертанням рукоятки
-
Регулювання висоти розпилювання обертанням рукоятки
-
Робочий стіл із чавунного лиття
-
Регульований паралельний упор із ексцентриковим затискачем
-
Двопозиційний регульований паралельний упор
-
Рухливий кутовий упор з напрямною вздовж Т-подібного паза
-
Світлодіодне підсвічування робочої області
-
Комплект опорних ніг для підлогової установки
JWBS-12S – порівняно велика та потужна стрічкова пилка для аматорської роботи із заготовками висотою до 170 мм. Модель обладнана великим чавунним столом та двошвидкісною ремінною передачею: вищий ступінь забезпечує високу продуктивність по нещільних породах, нижча для твердої деревини, схильна до утворення припалів.
Паралельний двопозиційний упор: має високу сторону для надійної підтримки високих заготовок при різі перпендикулярно столу і низьку, для плоских деталей і для пиляння з нахилом. Фіксація упору ексцентрикова, на напрямному профілі міліметрова розмітка, на корпусі збільшувальне скло з ризиком.
У комплект поставки входять й інші допоміжні пристрої: ковзний уздовж Т-подібного паза упор для кутових різів та регульований центр для радіусного пиляння. Він являє собою висувну штангу з центруючим штифтом на кінці, закріплену на планці, що регулюється по висоті. На цій планці змонтовані і роликові триопорні напрямні полотна.
Ця модель має максимальне для свого класу оснащення і, крім звичних «обов'язкових» функцій та налаштувань, вона має і всі допоміжні. Серед них важіль для швидкого ослаблення та натягу полотна, що дозволяє одним рухом переводити верстат зі стану зберігання у робоче. Світлодіодне підсвічування робочої області з гнучким штативом. Патрубок аспірації із ступінчастим підключенням шланга діаметром 50, 75 чи 100 мм. Опорна підставка, яку можна зняти у разі настільного розміщення.
| Висота розпилу | 170 мм |
|---|---|
| Ширина розпилу | 305 мм |
| Довжина полотна пили | 2240 мм |
| Макс. ширина полотна пилки | 20 мм |
| Мін. ширина полотна пилки | 3 мм |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Вихідна потужність | 500 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Розміри столу | 480х390 мм |
| Регулювання нахилу столу | 0-45º |
| Швидкість полотна пили | 370 и 800 м/мин |
| Маса | 65 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 81х62х165 |
| Гарантія | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Стрічковий |
| Споживана потужність | 0.8 кВт |
- Ціна: 33 700 ₴

