Духова шафа GRUNHELM GDG 190 B вбудовується в нішу для зручності, працюючи від стандартної мережі. Дверцята та панель управління виконані зі скла. Ручки практичні поворотні із алюмінію. Об'єм духовки 65 л розігрівається до максимальної температури 250 °С, споживаючи при цьому 1.31 кВт (гриль окремо 0.62 кВт). Ручка духовки зроблена з алюмінію, що важливо для більшості користувачів. У ній напрямні йдуть хромовані з’ємного типу та виставляються на п'яти рівнях. У цій духовці є підсвічування, конвекція, механічний таймер для зручності використання.
Характеристики
Вага
22.27 кг
Виробник
Grunhelm
Висота
595 мм
Глибина
525 мм
Гриль
Так
Енергоспоживання
0.62 кВт/год
Кількість програм
8
Клас енергоспоживання
А
Колір
Чорний
Комплектація
Духова шафа, глибоке деко
Конвекція
Так
Максимальна температура
250 °С
Об `єм
65 л
Підсвічування
Так
Поверхня внутрішньої камери
Емаль легкого очищення
Потужність
1600 Вт
Рівень шуму
49 дб
Таймер
Механічний
Тип
Духова електрична шафа
Тип освітлення
Лампи розжарювання
Тип управління
Поворотні перемикачі
Функції
гриль, верхнє нагрівання, нижнє нагрівання, верхнє + нижнє нагрівання, верхнє + нижнє нагрівання + конвекція, розморожування верхнє нагрівання + конвекція, нижнє нагрівання + конвекція
Хромовані напрямні
Так
Ширина
595 мм
Штрих код
8690001318390
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип духової шафи | електричний |
| Елементи управління | Поворотні |
| Об'єм духової шафи | 65 л |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Таймер | Так |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Вага | 22.27 кг |
- Ціна: 6 999 ₴






