
Пилосос - GVCM244BB (чорно-синій) з мішком ECO POWER (GRUNHELM)
4 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 134294
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
Пилосос GVCM244BB – побутова модель, яка підійде для швидкого та якісного сухого прибирання будинку чи квартири. Потужність моделі 850 Вт, радіус збирання 10м.
Як пилозбірник у пилососі використовується мішок, його об'єм становить 6 л. Для увімкнення/вимкнення є зручна кнопка на корпусі, довжина кабелю живлення 5 метрів.
Пилосос GRUNHELM GVCM244BB допоможе швидко та якісно зробити сухе прибирання та позбутися пилу та сміття. Завдяки сучасному фільтру HEPA, який вловлює найдрібніші частинки пилу, після збирання не залишиться неприємного запаху.
Для покращення якості збирання більш передбачена універсальна насадка для килима та підлоги, а також щілинна насадка.
Високоефективні мотори, які видають потужність в еквіваленті до 2000 Вт
Особливості:
- Індикатор заповнення пилозбірника
- Автозмотування шнура
- Сталева телескопічна
- Вхідний HEPA фільтр
- Мішок з мікрофібри
- Захист двигун ателя
Характеристики
Аналог звичайного мотору
2000 Вт
Вага брутто
7.2 кг
Вага нетто
5.85 кг
Вид прибирання
Виробник
Grunhelm
Всмоктуючий шланг
1.5 м
Габарити (ШхГхВ)
410х265х240 мм
Гарантія
2 роки
Довжина кабеля
5 м
Довжина телескопічної трубки
40/80 см
Країна походження
Китай
Напруга мережі
220-240 В
Об'єм бака
6 л
Потужність
Потужність всмоктування
400 Вт
Рівень шуму
82 дБ
Радіус дії
10 м
Радіус прибирання
10 м
Система фільтрації
HEPA
Тип пилососу
Побутовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 400 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Об'єм пилозбірника | 6 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 899 ₴







