
Пилосос - GVCM244BO (чорно-помаранчевий) з мішком ECO POWER (GRUNHELM)
3 899 ₴
- Немає в наявності
- Код: 119219
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
Пилосос GVCM244BO – побутова модель, яка підійде для швидкого та якісного сухого прибирання будинку чи квартири. Потужність моделі 2400 Вт, радіус збирання 10м.
Як пилозбірник у пилососі використовується мішок, його об'єм становить 6 л. Для увімкнення/вимкнення є зручна кнопка на корпусі, довжина кабелю живлення 5 метрів.
Пилосос GRUNHELM GVCM244BO допоможе швидко та якісно зробити сухе прибирання та позбутися пилу та сміття. Завдяки сучасному фільтру HEPA, який вловлює найдрібніші частинки пилу, після збирання не залишиться неприємного запаху.
Для покращення якості збирання більш передбачена універсальна насадка для килима та підлоги, а також щілинна насадка.
Особливості:
- Індикатор заповнення пилозбірника
- Автозмотування шнура
- Сталева телескопічна
- Вхідний HEPA фільтр
- Мішок з мікрофібри
- Захист двигун ателя
Характеристики
Вага брутто
7 кг
Вага нетто
5 кг
Вид прибирання
Виробник
Grunhelm
Всмоктуючий шланг
1.5 м
Габарити (ШхГхВ)
504х310х247 мм
Гарантія
2 роки
Довжина кабеля
5 м
Довжина телескопічної трубки
50/80 см
Додатково
-Індикатор пилу -Захист двигуна
Комплектація
Щітка М807
Країна походження
Китай
Напруга мережі
220-240 В
Об'єм бака
6 л
Потужність
Рівень шуму
82 дБ
Радіус дії
10 м
Регулювання потужності
Так
Система фільтрації
HEPA
Тип пилососу
Побутовий
Частота
50/60 Гц
Штрих код
6902000241428
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 400 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 6 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 899 ₴





