
Перфоратор SDS-PLUS — П 26-92 П (850 Вт, 26 мм) (СТАЛЬ)
2 515,24 ₴
- Немає в наявності
- Код: 66957
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
Перфоратор Сталь П 26-92П має досить продуктивний двигун потужністю 850 Вт. Його зручне вертикальне розташування дозволяє з легкістю виконувати особливо складні завдання, наприклад, при роботі зі стелями (коли інструмент знаходиться над головою). Ідеальні характеристики сили удару в 2.8 Дж, сприяє простому видаленню старих кахлів, розбиванню стін, укосів або пророблянню пазів для розеток.
Перфоратор Сталь П 26-92П обладнується швидкозатискним патроном типу SDS-Plus для швидкої зміни робочих насадок. Заміна режиму роботи здійснюється за допомогою зручного перемикача, всього одним рухом, що значно полегшує процес переходу від одного завдання до іншого. Крім відмінних технічних характеристик, перфоратор також має багату комплектацію. Всі пристрої разом з інструментом компактно укомплектовані в невеликий пластиковий кейс.
Характеристики
Вага
5.5 кг
Використовуваний тип хвостовика
SDS-plus
Виробник
Сталь
Гарантія
3 роки
Енергія удару
2.8 Дж
Клас інструменту
Побутовий
Комплектація
- Перфоратор- Допоміжна рукоятка- Обмежувач глибини свердління- Бур 3 шт- Піка 2 шт - Додатковий патрон для свердління- Пластиковий кейс- Інструкція- Гарантійний талон
Країна походження
Китай
Макс. діаметр свердління бетону
26 мм
Макс. діаметр свердління дерева
30 мм
Макс. діаметр свердління сталі
13 мм
Оберти холостого ходу
0 - 1300 об/хв
Потужність
850 Вт
Реверс
Так
Регулювання оборотів
Так
Режими роботи
Свердління, свердління з ударом, довбання
Розташування двигуна
Горизонтальне
Тип живлення
Мережа
Тип патрона
Швидкозатискний
Штрих код
6902017026933
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Максимальна сила удару | 2.8 Дж. |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
- Ціна: 2 515,24 ₴
