
Рубанок електричний - P 3-82 TP (1000Вт, 0-3мм) (FORTE)
3 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 68591
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
Електричний рубанок Forte Р 3-82 ТРrong> оснащений потужним двигуном на 1000 Вт. За рахунок гумової передньої ручки виріб зручно лежить на долоні. Ефективна система вентиляції забезпечує інтенсивне охолодження під час тривалої роботи. З метою безпеки рубанок оснащений блокуванням вимикача. Завдяки продуманій конструкції рукоятки та оптимальному розташуванню центру ваги, працювати з інструментом саме задоволення. Пристрій обладнаний практичною системою відведення стружки. Вона виводиться через спеціальний отвір убік. Достатня потужність мотора і висока швидкість обертання ножів дозволяють досягти якісної та рівномірної обробки.
Характеристики
Вага
3.2 кг
Виробник
Forte
Гарантія
3 роки
Глибина стругання
15 мм
Додатково
Товщина стружки: 0 – 3 мм
Клас інструменту
Побутовий
Комплектація
- Рубанок- Гайковий ключ- Мішок для пилу- Прямолінійний обмежувач різу- Упор для кріплення в перевернутому положенні- Комплект кріплення для прямолінійного обмежувача (скоба - 1 шт., Гвинт - 1 шт., Барашкова гайка - 1 шт)- Інструкція-
Країна походження
Китай
Напруга мережі
220В
Потужність
1000 Вт
Тип живлення
Мережа
Швидкість обертання барабана
16000 об/хв
Ширина стругання
82 мм
Штрих код
6902017038202
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 100 ₴






