-10%

Диск алмазний Turbo CONCRETE PRO MAX 230x3.0x12x22.23 мм (HAISSER) 4212634
850 ₴
765 ₴
- Готово до відправки
- Код: 132312
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск алмазний Turbo CONCRETE PRO MAX 230x3.0x12x22.23 мм HAISSER - призначений для різу бетону, армованого бетону, цегли, мармуру, граніту. Висота алмазного шару 12мм.
Характеристики
Виробник
Haisser
Висота ріжучого шару
Гарантія
Повернення/обмін 14 днів
Діаметр круга
230 мм
Діаметр посадкового кільця
22,23 мм
Додатково
- Висока ефективність та продуктивність- Чистовий різ та висока якість кромки
Кількість штук в упаковці
1
Країна походження
Китай
Матеріал круга
Алмаз
Матеріал, що обробляється
бетон, армований бетон, цегла, граніт, мармур
тип обладнання
плиткоріз, стаціонарне обладнання
Товщина круга
3 мм
Умови роботи
Використання з охолодженням
Штрих код
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Бетон, Плитка, Граніт, Цегла, Камінь |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴