
Диск алмазний Turbo CONCRETE PRO 230x2.8x10x22,23 (HAISSER) 4212633
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 107649
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис Диск алмазний Turbo concrete pro 230х3.0х10х22.23 Haisser Диск алмазний Turbo concrete pro 230х3.0х10х22.23 Haisser має великий ресурс роботи, призначений для різання бетону, армованого бетону, кирпича, граніту, мрамора. У процесі роботи диска не потрібне додаткове охолодження завдяки унікальній формі алмазної кромки. Посилена основа диска ідеального збалансована та запобігає деформації. Міцний та надійний, відрізняється довгим терміном служби та простотою у використанні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Бетон, Плитка, Граніт, Кераміка, Цегла, Камінь |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴