
Диск алмазній CERAMICS DELICATE 125x1,1x22,23 супертонкий (HAISSER) 4212613
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 128591
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск алмазний CERAMICS DELICATE 125x1,1x22,23 Haisser - призначений для різання настінної плитки, плитки для підлоги, керамограніту, мармуру. З його допомогою можна виконувати м'яке і в той же час стабільне різання матеріалу. Забезпечує найкращий результат.
Характеристики
Виробник
Haisser
Висота ріжучого шару
10 мм
Гарантія
Повернення/обмін 14 днів
Діаметр круга
125 мм
Діаметр посадкового кільця
22.23 мм
Кількість штук в упаковці
1
Країна походження
Китай
Матеріал круга
Алмаз
Матеріал, що обробляється
Плитка, кераміка, керамограніт, мармур
тип обладнання
Кутова шліфмашина
Товщина круга
1.1 мм
Умови роботи
Сухий різ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Ламінат, Плитка |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.1 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴