
Диск алмазний HURD CERAMICS H25 125x1,6x25x22,23 різка та шліфування (HAISSER) 4212614
725 ₴
- Готово до відправки
- Код: 128592
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск алмазний HURD CERAMICS H25 Haisser - призначений для різки та шліфування керамограніту та плитки. Спосіб різання: сухий
Характеристики
Вид
Суцільний
Виробник
Haisser
Гарантія
Повернення/обмін 14 днів
Діаметр круга
125 мм
Діаметр посадкового кільця
22.23мм
Кількість штук в упаковці
1
Країна походження
Китай
Матеріал круга
Алмаз
Матеріал, що обробляється
Плитка, керамограніт
Товщина круга
1.6 мм
Умови роботи
Сухий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Плитка, Керамограніт |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴