-12%

Диск алмазний EXTRA CERAMICS 125x1,2x22,23 (HAISSER) 4212612
450 ₴
396 ₴
- Готово до відправки
- Код: 116207
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск алмазний Extra ceramics Haisser - має великий ресурс роботи, призначений для різання настінної плитки, плитки для підлоги, керамо. У процесі роботи диска не потрібне додаткове охолодження завдяки унікальній формі алмазної кромки. Також виключено утворення сколів у процесі роботи. Посилена основа ідеального диска збалансована і запобігає деформації.
Характеристики
Виробник
Haisser
Висота ріжучого шару
10 мм
Гарантія
Повернення/обмін 14 днів
Діаметр круга
125 мм
Діаметр посадкового кільця
22.23 мм
Додатково
Швидкий та чистий різ
Кількість штук в упаковці
1
Країна походження
Китай
Матеріал круга
Алмаз
Матеріал, що обробляється
Плитка, керамограніт, мармур.
тип обладнання
Кутова шліфмашина
Товщина круга
1.2 мм
Умови роботи
Використання без охолодження
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Обробка матеріалу | Мармур, Керамограніт, Плитка |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴