
Диск алмазний HURD CERAMICS 200x2,0x10x25,4 (HAISSER) 4212623
799 ₴
719,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 108451
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
Опис Диск алмазний Hurd ceramics 200х2.0х10х25.4 Haisser Диск алмазний Hurd ceramics 200х2.0х10х25.4 Haisser - призначений для чистого різу керамограніту, керамічної плитки, граніту, мармуру та декоративної плити. Склад алмазного шару оптимально підібраний для чистого різу на плиткорізах з охолодженням водою.
Характеристики
Виробник
Haisser
Висота ріжучого шару
10 мм
Гарантія
Повернення/обмін 14 днів
Діаметр круга
200 мм
Діаметр посадкового кільця
25.4 мм
Додатково
- Висока ефективність та продуктивність- Чистовий різ та висока якість кромки
Кількість штук в упаковці
1
Країна походження
Китай
Матеріал круга
Алмаз
Матеріал, що обробляється
Плитка, керамограніт, мармур.
тип обладнання
плиткоріз, стаціонарне обладнання
Товщина круга
2 мм
Умови роботи
Використання з охолодженням
Штрих код
6914466084518
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Мармур, Керамограніт, Плитка |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 200 мм |
| Діаметр внутрішній | 24.5 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 719,10 ₴
