Опис Werk 24х540x600 мм Бур SDS-plus Бур для перфоратора SDS-plus, використовується для свердління бетону, цегли, каменю, граніту, кераміки і мармуру. Ріжуча кромка оснащена твердосплавних напайкою. Тіло свердла виготовлено із загартованої сталі. 4х Канавочні спіраль (S4).
Характеристики
Виробник
Werk
Діаметр бура
24 мм
Загальна довжина
600 мм
Країна походження
Китай
Робоча довжина
540 мм
Тип хвостовика
SDS-plus
Штрих код
6914466102472
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 24 мм |
| Довжина робочої частини | 540 мм |
| Загальна довжина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴

