
Бур SDS-Plus Haisser Professional — 16х600 мм (HAISSER)
370 ₴
- Готово до відправки
- Код: 79825
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис Бур SDS-Plus HAISSER 16х600мм Бур HAISSER 16х600мм - для перфоратора з хвостовиком SDS-plus, використовується для свердління бетону, цегли, каменю, граніту, кераміки та мармуру. Ріжуча кромка оснащена твердосплавною напайкою, що самоцентрується, має відмінну ріжучу здатність у твердому матеріалі. Тіло свердла виготовлено із загартованої сталі, що дозволяє бути впевненим у його міцності та зносостійкості. W-tipe спіраль (S4).
Характеристики
Виробник
Haisser
Діаметр бура
16 мм
Загальна довжина
600 мм
Країна походження
Китай
Робоча довжина
540 мм
Тип хвостовика
SDS-plus
Штрих код
6914466798255
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина робочої частини | 540 мм |
| Загальна довжина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴