Опис Диск пильний по алюмінію - 210х30/54 зуб Haisser
Диск пильний по дереву 160х16 / 20 24 зуб Haisser - призначений для поздовжніх і поперечних точного різання листів алюмінію. Чергується нахил зубів забезпечує бездоганно чіткий і чистий поздовжній і поперечний різ. Завдяки компенсаційним прорізах диск здатний витримати високі обороти і підвищену температурне навантаження без викривлення його поверхні і з мінімальними коливаннями, що в свою чергу зменшує навантаження на сам інструмент.
Характеристики
Виробник
Haisser
Діаметр диска
210 мм
Кількість зубів
54
Країна походження
Китай
Матеріал
Алюміній
Перехідні кільця
16, 20, 25.4 мм
Посадка
30 мм
Тип диска
Відрізний
Товщина диска
2 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Пиляльний |
| Діаметр зовнішній | 210 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Кількість зубів | 54 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
