
Пила ланцюгова електрична - GES17-35B (1.7кВТ, 3.0кг) (GRUNHELM)
2 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 83877
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
Ланцюгова пилка GES17-35B Grunhelm – універсальна та потужна пилка для швидкого розпилу деревини, заготівлі дров, для зрізання сучків, догляду за садом та роботи на будівельному майданчику. Компактний розмір і невелика вага дозволить використовувати цей інструмент як професіоналам, так і не таким просунутим користувачам. Антивібраційна система знижує вплив вібрації на організм. Інструмент оснащений автоматичним мастилом ланцюга та блокуванням кнопки включення.
Особливості:
- Легкий старт
- Підвищений ресурс двигуна
- Розпил в будьякому положені пили
- Висока швидкість ланцюга
Характеристики
Антивібраційна система
Так
Вага
3 кг
Виробник
Grunhelm
Габарити (ШхГхВ)
460x215x200 мм
Довжина шини
350 мм
Комплектація
Електропила Шина Ланцюг Інструкція Гарантійний талон
Країна походження
Китай
Об'єм масляного бака
0.18 л
Тип
Електропила
Тип живлення
Мережа
Швидкість обертання ланцюга
13 м/с
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шини | 350 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 0.18 мл |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 450 ₴





