
Пила ланцюгова електрична - FES26-40 (2.6кВт, 6кг) (FORTE)
4 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 77546
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
Опис Електропилка ланцюгова Forte FES26-40 Електропилка ланцюгова Forte FES26-40 - високоякісний та потужний інструмент для професійного та аматорського використання. Підійде для догляду за садом, заготівлі дров, для зрізання сучків та багато іншого. Комфортне використання гарантовано компактними розмірами та невеликою вагою. Ергономічний дизайн та міцний корпус забезпечують тривалий термін експлуатації. Особливості Миттєва зупинка ланцюга менше 0.12 секунд Гальма ланцюга Місткість бачка для змащування 0,16 л. Автоматична мастила ланцюга Блокування кнопки увімкнення Поздовжнє розташування двигуна в електропилі
Характеристики
Вага
6 кг
Виробник
Forte
Габарити (ШхГхВ)
470x280x300
Гарантія
1 рік
Довжина шини
40 см
Комплектація
ПилаШинаЛанцюгІнструкціяГарантійний талон
Країна походження
Китай
Потужність
2600 Вт
Тип
Електропила
Тип живлення
Мережа
Швидкість обертання ланцюга
13.1 м/с
Штрих код
6902081264019
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шини | 400 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.1 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 0.16 мл |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 4 250 ₴





