
Пила ланцюгова бензинова — БП-45-18/2 PRO (3.5 кВт, 5.5 кг) (СВІТЯЗЬ)
2 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 101456
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис Бензопила ланцюгова БП-45-18 / 2PRO Світязь Бензопила ланцюгова БП-45-18 / 2PRO Світязь - якісний і потужний інструмент. Модель відрізняється ефективне антивібраційною системою, автоматичним мастилом ланцюга, а також наявністю двох шин / ланцюгів.
Характеристики
Антивібраційна система
Так
Вага
5.5 кг
Виробник
Світязь
Гальма ланцюга
Так
Довжина шини
45 см
Крок ланцюга
0.325"
Об'єм двигуна
52 см³
Об'єм масляного бака
0.26 л
Особливості
2 шини/2 цепіхромований циліндрАвтоматичне мастило ланцюга
Потужність
3500 Вт
Тип
Бензопила
Тип живлення
Бензин
Характеристики ланцюга
Довжина шин 40/45 смТовщина 1,5 мм72 зубця
Штрих код
6906521014561
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Світязь |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 45 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 0.26 мл |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴






