
Пила ланцюгова бензинова — БП-45-18 PRO (3.6 кВт, 5.5 кг) (СВІТЯЗЬ)
2 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 101454
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис Бензопила ланцюгова БП-45-18PRO Світязь Бензопила ланцюгова БП-45-18PRO Світязь - якісний високоефективний інструмент. Важливими плюсами цієї моделі є автомастила ланцюга, хромований циліндр, а також індикатор рівня масла. Для зручного використання передбачена антивібраційна система, а для безпеки користувача ектренного гальмування і захист від зворотного удару.
Характеристики
Антивібраційна система
Так
Вага
5.5 кг
Виробник
Світязь
Гальма ланцюга
Так
Гарантія
1 рік
Довжина шини
45 см
Країна походження
Китай
Крок ланцюга
0.325"
Об'єм двигуна
52 см³
Особливості
Хромований циліндрАвтоматичне мастило ланцюга
Потужність
3600 Вт
Тип
Бензопила
Тип живлення
Бензин
Штрих код
6906521014547
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Світязь |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴




