Топ продаж

Пила ланцюгова бензинова - GS5200М PROFESSIONAL (GRUNHELM)
3 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: 69581
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Вага
5.8 кг
Виробник
Grunhelm
Гальма ланцюга
Так
Гарантія
2 роки
Довжина шини
45 см
Клас інструменту
Побутовий
Комплектація
- Бензопила ланцюгова - 1 шина / 1 ланцюг - Інструкція - Гарантійний талон
Країна походження
Китай
Крок ланцюга
0.325
Об'єм двигуна
52 см3
Об'єм масляного бака
0.26 л
Об'єм паливного бака
0.55 л
Особливості
Удароміцний корпус з магнієвого сплавуПраймер для легкого запускуВікно для контролю рівня паливаХромований циліндр для тривалої експлуатаціїВисока швидкість ланцюга для легкого різанняАвтоматичне змащення ланцюгаДва покращених повітряних фільтра в комплекті
Потужність
3300 Вт
Тип
Бензопила
Тип живлення
Характеристики ланцюга
18" - крок 0,325"/товщина 0,058"/ 72 зуби
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 0.26 мл |
| Вага | 5.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Ліхтарик | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 399 ₴





