
Пила ланцюгова бензинова - GS-4500MG (3,1кВт, 5,5кг) (GRUNHELM)
3 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77662
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
Характеристики GRUNHELM GS-4500MG Бензопила ланцюгова Виробник Grunhelm Країна походження Китай Гарантія 1 рік Тип харчування бензин потужність 3100 Вт Об'єм двигуна 45 см3 довжина шини 45 см крок ланцюга 0,325 " Обсяг паливного бака 0,55 л характеристики ланцюга 18 "- крок 0,325" / товщина 1.5мм / 72 зуба гальмо ланцюга Так Антивібраційна система Так клас інструменту побутовий вага 5.5 кг Особливості Автоматична змащення ланцюга Ефективна антивібраційна система металевий стартер Праймер для легкого запуску Паперовий повітряний фільтр Комплектація - Ланцюгова пила - 1 шина / 1 ланцюг - Інструкція - Гарантійний талон Штрих код:6906524518073
Характеристики
Антивібраційна система
Так
Вага
5.5 кг
Виробник
Grunhelm
Гальма ланцюга
Так
Гарантія
1 рік
Довжина шини
45 см
Клас інструменту
Побутовий
Комплектація
- Ланцюгова пилка - 1 шина / 1 ланцюг - Інструкція - Гарантійний талон
Країна походження
Китай
Крок ланцюга
0.325"
Об'єм двигуна
45 см³
Об'єм паливного бака
0.55 л
Особливості
Автоматична мастило ланцюгаЕфективна антивібраційна системаМеталевий стартерПраймер для легкого запускуПаперовий повітряний фільтр
Потужність
3100 Вт
Тип
Бензопила
Тип живлення
Бензин
Характеристики ланцюга
18" - крок 0,325"/товщина 1.5мм / 72 зуба
Штрих код
6906524518073
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 0.55 мл |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 3 150 ₴




