Бензопила ланцюгова Forte FGS41-16 має потужність 2500 Вт. та об'єм двигуна 41 см3. Обсяг паливного бака 0.55 л. Довжина шини 40 см.
Характеристики ланцюга 16" - крок 3/8 / товщина 1.3мм / 57 зубців гальмо ланцюга
Особливості
Система Easy Start, Quick Stop
Автоматична змащення ланцюга
Захист від зворотного удару
Праймер для легкого запуску
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 0.55 мл |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099 ₴






