Струбцина Yato кована F-подібна 250х80 мм (YT-6403)
</p>
Ст
ОСОБЛИВОСТІ CТРУБЦІНИ F-ОБРАЗНОЇ YT-6403
- Тип — F-подібна
- Змінні губки
- Ширина затискача — 250 мм
- Глибина затискача — 80 мм
- Матеріал — сталь
- Вага — 0.65 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | F-подібна |
| Ширина затиску | 250 мм |
| Виступ | 80 мм |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴

