Струбцина F-подібна YATO YT-6450, 500 х 120 мм
>Струбцина столярна YATO призначена для фіксації деталей під час склеювання або оброблення виробів. Виготовлена зі сталі. Ручка покрита м'яким матеріалом, що забезпечує якісну затяжку матеріалу.ОСОБЛИВОСТІ СТРУБЦИНИ F-ОБРАЗНОЇ YT-6450
- Тип — F-подібна
- Змінні губки
- Ширина затискача — 500 мм
- Глибина затискача — 120 мм
- Матеріал — сталь
- Вага — 1.9 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | F-подібна |
| Матеріал струбцини | Сталь |
| Ширина затиску | 500 мм |
| Виступ | 120 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴

