![Пила ланцюгова електромережева 230В 750Вт, шина-12"/35 см, з телескоп. штангой l=110-170см[1], YATO YT-84877, фото 1](https://images.prom.ua/4421873973_pila-lantsyugova-elektromerezheva.jpg)
Пила ланцюгова електромережева 230В 750Вт, шина-12"/35 см, з телескоп. штангой l=110-170см[1], YATO YT-84877
5 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: YT-84877
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пила ланцюгова електромережева 230В 750Вт, шина-12"/35 см, з телескоп. штангой l=110-170см[1], YATO YT-84877
Пристрій поєднує в собі дві функції — це електрична ланцюгова пила та телескопічний секатор для обрізання гілок. Для зручності користувача під час обрізання гілок головка пилки може регулюватися у двох площинах — нахилом щодо палиці та обертанням навколо осі.
- Встановлення кута нахилу секатора: -60, -40, -20, 0, +20 градусів.
- Поворот ручки пили: -180, -90, -45, 0, +45, +90 градусів.
Стійка секатора телескопічно висувається: 110-170 см.
Користувач може підтримувати правильне натягування ланцюга за допомогою системи швидкого регулювання SDS без інструментів.
Гумові аксесуари на ручках збільшують зчеплення.
- Функції: бензопила, секатор.
- Потужність: 750 Вт.
- Довжина стрижня: 25 см (10 дюймів).
- Напрямна в зборі: P (A041).
- Ланцюг: 0,043 дюйма, 3/8 дюйма, 40 ланок, низька віддача.
- Швидкість ланцюга: 12 м/с.
- Місткість оливного бака: 60 мл.
- Довжина кабелю: 0,35 м.
- Вібрації: 2,67 ± 1,5 / 3,32 ± 1,5 м/с2.
- Частота: 50 Гц.
- Клас електричної ізоляції: II.
- звуковий тиск: 89,5 ± 3,0 дБ(А).
- Акустична потужність: 102,7 ± 2,47 дБ (А).
- Довжина ручки: 1100-1700 мм.
- Вага: 1,1 кг.
- Плечовий ремінь і пластикова напрямна в комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шини | 250 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 12 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 60 мл |
| Рівень шуму | 89.5 дБ |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 750 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 100 ₴
![Пила ланцюгова електромережева 230В 750Вт, шина-12"/35 см, з телескоп. штангой l=110-170см[1], YATO YT-84877, фото 2](https://images.prom.ua/4421874127_w159_h159_pila-lantsyugova-elektromerezheva.jpg)