Органайзер з 12 знімними осередками YATO, 531x379x77 мм, пластиковий корпус YT-09181
Органайзер ідеально підходить для зберігання всього спектра пристосувань. Внутрішні частини системного органайзера міцні.
Розміри: 531х379х77 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Кількість відділень/кишень | 12 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 379 мм |
| Висота | 77 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴


