
Набір наскрізних головок М10-24 мм з тріскачкою YATO YT-38653
1 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: YT-38653
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Набір наскрізних головок М10-24 мм з тріскачкою YATO YT-38653
Набір з 17 елементів призначений для роботи в автомеханіці, промисловості та побуті.
- виготовлений із міцної сталі CrV
- тріскачка на 72 зуба
- розетки: Шліцевий шестигранник
- тримач інструменту: 3/8" (9,5 мм), 1/2" (12,7 мм)>
- розміри:
- розетки: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 мм
- тріскачка: 195 мм
- наскрізне розширення: 76 мм
- адаптер: 1/2" (12,7 мм), 3/8" (9,5 мм)
- розміри:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Розмір min | 10 мм |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Spline |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Квадрат | 3/8" |
| Розмір max | 24 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 17 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴
