
Набір наскрізних головок торцевих SPLINE: квадрат 1/4" Yato YT-38650
1 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: YT-38650
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Набір наскрізних головок торцевих SPLINE: квадрат 1/4" Yato YT-38650
Набір з 29 елементів призначений для роботи в автомеханіці, промисловості та побуті.
- виготовлені з міцної сталі S2 і CrV
- тріскачка на 72 зуба
- шестигранний шліцевий гніздо
- тримач інструменту: 1/4" (6,3 мм)</li>
- У комплекті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Розмір min | 4.5 мм |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Spline |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Квадрат | 1/4" |
| Розмір max | 13 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 29 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴
