Ніж для різання будівельної ізоляції YATO 480 мм.
Спеціалізований довгий ніж YATO YT-7624 з неіржавкої сталі 2Cr13, з зубчастим лезом, завдовжки 343 мм. Пластикова ручка. Ніж для ефективного різання будівельної ізоляції, особливо рекомендується для різання рулонів і аркушів мінеральної вати та полістирольних плит.
Параметры:
- Матеріал: неіржавка сталь 2Cr13.
- Застосування: різання будівельної ізоляції, тобто рулонів і аркушів мінеральної вати та пінополістирольних плит.
- Довжина: 480 мм.
- Матеріал ручки: ПВХ.
- Твердість: 46-50 HRc.
- Ширина леза: 50 мм.
- Тип леза: прямий, зубчастий.
- Довжина клинка: 335 мм.
- Товщина леза: 1,4 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Ніж |
| Форм-фактор | монолітний |
| Довжина леза | 335 мм |
| Ширина леза | 50 мм |
| Довжина інструменту | 480 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴

