Бензорез по бетону та металу 4кВт YATO YT-84820
Міцний двотактний бензоріз YATO YT-84820, призначений для сухого та вологого різання бетону і, з використанням відповідного типу різального елемента, асфальту, каменю та сталі. Рекомендується для професіоналів. Рекомендовані пиляльні диски для бензорізу: YT-5955 і YT-5965.
ОСОБЕННОСТИ БЕНЗОРЕЗА YATO YT-84820
- Охолодження диска водою й захист від пилу
- Багатоважільний клиновий ремінь
- Керамічна циліндрична оболонка
- Регульований захист диска дає змогу працювати в будь-якому положенні
- Різальний елемент, встановлений на амортизаторах
- Точне вирізання від холостого ходу
- Система вентиляції палива
- Низький рівень вібрації
- Регулювання потоку води
- Відповідність стандарту викидів EURO 2
- Можливість під'єднання води
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ БЕНЗОРЕЗА YATO YT-84820
Характеристики
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
|---|---|
| Об'єм двигуна | 93.6 куб. см |
| Ємність паливного бака | 1000 мл |
| Основні | |
| Виробник | Yato |
| Максимальна глибина пропілу | 145 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальний діаметр диска | 400 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 000 ₴


