Бур ручний до ґрунту T-подібний Ø= 110 мм FLO 35667
- Бур ручний знайде своє застосування під час проведення земляних робіт: садіння дерев і чагарників, налагодження території, буріння свердловин, свердління отворів під стовпи паркану тощо.
- Ручний дриль із високоякісної сталі.
Технічні характеристики 35667
| Виробник | FLO |
| Робочий діаметр, мм | 110 |
| Робоча висота, мм | 140 |
| Товщина робочої частини, мм | 2 |
| Довжина, см | 110 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flo |
| Країна виробник | Польща |
| Форм-фактор | Цільний |
| Діаметр ножів (шнека) | 110 мм |
| Довжина інструменту | 1100 мм |
| Діаметр труби | 2 мм |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴


