
Підставка під автомобіль гвинтова складана Heavy Duty 12т 456-710 мм TORIN TRF3201
7 716 ₴
- В наявності
- Код: TRF3201
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гвинтова опорна стійка для вантажних автомобілів, опора для домкратів, підставка під вантажний автомобіль. Вантажність опори — 12тонн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підхоплення | 456 мм |
| Висота підйому | 710 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 12000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Власна вага | 19.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 716 ₴


