
Домкрат двоштоковий низькопрофільний 6 т 215-485 мм TORIN TF0602
3 544 ₴
- Готово до відправки
- Код: TF0602
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Домкрат двоштоковий низькопрофільний 6 т 215-485 мм TORIN TF0602 має двоштокову систему, завдяки чому здатний підіймати вантаж на велику висоту. Надійна та стійка конструкція домкрата робить роботу безпечною, а довга ручка дасть змогу комфортно підіймати та опускати вантаж. Максимальна вантажність TORIN TF0602 — 6 тонн, а висота підіймання 55 см, що робить його чудовим помічником під час роботи не тільки з легковими авто, а й із джипами та мікроавтобусами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підхоплення | 215 мм |
| Висота підйому | 485 мм |
| Вантажопідйомність | 6000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 9 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 544 ₴


