
Набір головок довгих на планці TOPTUL 12-гр. 1/2" 15ед. 8-32 мм GAAQ1607U
2 470 ₴
- В наявності
- Код: GAAQ1607U-12
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Набір головок довгих на планці TOPTUL 12-гр. 1/2" 15ед. 8-32 мм GAAQ1607U — 8~15,17,19,22,24,27,30,32 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 15 |
| Кількість одиниць | 15 |
| Комплектація | Головка торцева |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 470 ₴