
Ключ серпоподібний шарнірний TOPTUL для круглих шліцьових гайок 120-180 мм AEEX1AA8
2 219 ₴
- В наявності
- Код: AEEX1AA8
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ключ серпоподібний шарнірний TOPTUL для круглих шліцьових гайок 120-180 мм AEEX1AA8
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 465 мм |
| Максимальний розмір в мм | 180 мм |
| Мінімальний розмір в мм | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Радіусний |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 219 ₴