
Набір головок торцевих на планці TOPTUL 1/2" 15ед. 8-32 мм GAAQ1603U
1 371 ₴
- В наявності
- Код: GAAQ1603U
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Набір головок торцевих на планці TOPTUL 1/2" 15ед. 8-32 мм GAAQ1603U — 8~15,17,19,22,24,27,30,32 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 15 |
| Кількість предметів в упаковці | 15 |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Тип | Набори торцевих головок |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 371 ₴