
Набір головок довгих на планці TOPTUL 12-гр. 1/2" 9ед. 8-22 мм GAAQ1605U-12
1 137 ₴
- В наявності
- Код: GAAQ1605U-12
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Набір головок довгих на планці TOPTUL 12-гр. 1/2" 9ед. 8-22 мм GAAQ1605U-12 — 8,10,12 ~ 15,17,19,22 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 22 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 9 |
| Кількість предметів в упаковці | 9 |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Тип | Набори торцевих головок |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 137 ₴