
Зачисна машинка пневматична міні (1/8", 3 мм, 56000об/хв) Toptul KAKB0456
4 448 ₴
- Немає в наявності
- Код: KAKB0456
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Робочий тиск | 6.2 бар |
| Розмір цанги | 3 мм |
| Тип пневмошліфмашіни | Пряма |
| Комплектація | |
| Набір насадок | Ні |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вес (кг) | 0.2 |
| Додаткові характеристики | Робочий тиск: 6,2 бар Пневморазъем: 1/4" |
| Максимальна кількість обертів | 56000 |
| Максимальне число оборотів в хвилину | 56000 |
| Розміри, мм | 139 |
| Тип | Пневматичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 448 ₴