
Набір 12-гранних головок на планці TOPTUL 12-гр. 1/2" 23ед. 8-32 мм GAAQ1604U-12
2 223 ₴
- В наявності
- Код: GAAQ1604U-12
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Набір 12-гранних головок на планці TOPTUL 12-гр. 1/2" 23ед. 8-32 мм GAAQ1604U-12 — 8~28,30,32 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 23 шт. |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість предметів в упаковці | 23 |
| Тип | Набори торцевих головок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 223 ₴