Кліщі переставні NWS MAXI MX L=250 мм
- Переставні кліщі максимального розміру для легкої й безпечної роботи
- Компактна, вузька форма для роботи в обмежених просторових умовах і важкодоступних місцях
- Нова стабільна модель із технічним проєктом
- З тримачем для цвяхів і дроту
- Подвійні зубчасті захватні губки
- За допомогою кріплення для додаткових пластикових щелеп для ретельного установки
- Зубці додатково пройшли індуктивне загартування
- Оптимальна геометрія зіва з зубцями, що самостійно затискаються, для надійного захвату
- Регулювання CurveGripp з тонкими зубцями для швидкого та безпечного застосування до заготовки
- Захист від защемлення для безпечної роботи запобігає травмам унаслідок розчавлювання
- Утопплений шарнір із широкими напрямними поверхнями
- Регулювання за допомогою натискної кнопки, швидко та точно
- Ручки з пластмасовим покриттям
- Ергономічне положення та форма ручки для оптимального передавання зусилля
- З хромо-ванадієвої сталі, кованої, загартованої в оливі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NWS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина інструменту | 250 мм |
| Діелектричне покриття | Ні |
| Вага | 0.335 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина захоплення | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 862,10 ₴




