Динамометричний ключ 1/2" 10-60 Нм YATO
Особливості YT-07611:
- Виготовлений із міцної легованої сталі.
- Стійкий до забруднень, ударів і високих температур.
- Шкала моментів у ручці ключа забезпечує зручність роботи.
- Блокування запобігає випадковій зміні крутного моменту.
- Ручка забезпечує гарне зчеплення.
- Упакований у зручний кейс.
Технічні характеристики YT-07611
| Виробник | YATO |
| Квадрат | 1/2" (12.7 мм) |
| Довжина, мм | 378-400 |
| Крутний момент, Нм | 10-60 |
| Допуск | + 4% |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2" |
| Затискне зусилля | 60 H*m |
| Довжина інструменту | 400 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴




